Estetikli fotoğrafları olay olan Adriana Lima sessizliğini bozdu: Bu surat…

Bir dönem yüzü olduğu Victoria’s Secret isimli markanın “meleklerinden” biri olması sayesinde dünyanın en tanınan isimlerinden biri olan 42 yaşındaki Adriana Lima gündemden düşmüyor…

Kişisel Instagram hesabından makyajsız bir fotoğrafını paylaşan Lima, kendisini “yorgun bir anne” olarak tanımladı.

Önceki gün Los Angeles’ta bir davete katılan Lima’nın yüzünün şiştiği ve estetik yaptığının bariz bir şekilde belli olduğu fotoğraflar hem sosyal medyada hem de magazin basınında gündem oldu.

Adriana Lima, anneliğin kendisini yorduğunu söyledi.

Büyük şaşkınlık yaratan ve sosyal medyada, “Estetik kavramını biraz abartmış”, “Yüzünü gerdirmiş ya da botoks yaptırmış” ve “Onu tanıyamadım” gibi yorumlarının yapılmasına sebep olan Lima bir açıklama yaptı.

Lima’nın pozları olay yaratmıştı.

Los Angeles’ta Açlık Oyunları serisinin yeni filmi için düzenlenen davete katılan Lima’nın kaşlarının kaldırıldığı ve yüzünde bariz değişiklikler olduğu görülüyordu. Lima eski adıyla Twitter olarak bilinen X’ten açıklamalarda bulundu.

Victoria’s Secret isimli iç giyim markasının “meleklerinden” biri olarak ünlenen Lima, birçok ünlü moda markasının da yüzü olmuştu.

Makyajsız bir fotoğrafını paylaşan Lima, “Bu bir ergen kız, 2 okul öncesi çağında çocuk, bir hareketli erkek ve yürümeyi öğrenen 1 yaşındaki çocuk ve 3 köpek sahibi yorgun bir annenin yüzüdür” dedi.

3 çocuk sahibi olan Adriana Lima, sosyal medyadan açıklama yaptı.

2017 yılında Lima, insanların kendisini yüzü ve bedeniyle anmasını istemediğini ve bunun ötesini görmelerini istemişti. Lima, güzellik ve kişisel bakım konusunda her şeyin annelik ile birlikte değiştiğini de dile getirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x